Rzeszów: Hydromagic Dredging na refulerze na Wisłoku

Specjalistyczne oprogramowanie Hydromagic Dredging wspiera operatorów refulera, pracującego na zalewie na Wisłoku w Rzeszowie. System komputerowy w połączeniu z precyzyjnymi sensorami dostarcza informacje o pracy refulera oraz przebiegu procesu pogłębiania i oczyszczania zalewu.

Prace na Wisłoku

Oczyszczanie zalewu to skomplikowany inżynieryjnie projekt, mający na celu przewrócenie akwenowi funkcji retencyjnych na wypadek powodzi i uczynienie go atrakcyjnym punktem na mapie Rzeszowa. System wizualizacji pracy refulera, oparty o oprogramowanie Hydromagic Dredging został wdrożony przez firmę K2sea. Zwiększa on efektywność prowadzenia prac, dostarczając operatorom niezbędne dane dotyczące przebiegu wydobycia urobku z dna akwenu.

Hydromagic Dredging – oprogramowanie dla refulerów i pogłębiarek

Hydromagic Dredging to pakiet oprogramowania dedykowany do monitoringu pracy różnego rodzaju pogłębiarek. Może stanowić odrębny produkt lub rozszerzenie wersji Hydromagic Survey. Zapewnia wgląd w czasie rzeczywistym w parametry pracy i status jej realizacji. Oferuje wsparcie szeregu urządzeń pomiarowych i formatów danych. Więcej na: https://k2sea.pl/produkt/hydromagic-dredging/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *