Elektryczne silniki zaburtowe

Niezawodny i ekonomiczny silnik zaburtowy jest niezbędnym wyposażeniem każdej jednostki pływającej z napędem innym niż silnik stacjonarny. Tam, gdzie w grę wchodzi cicha praca i szacunek dla środowiska naturalnego, wybór pada na zaburtowe silniki elektryczne. Wysoka sprawność, kompaktowość, prostota obsługi i cicha praca to czynniki, dla których warto wyposażyć swój jacht, łódź wędkarską, łódź turystyczną czy houseboat-a w odpowiednio dobrany silnik elektryczny.

Marka Haswing

Jadną z marek silników elektrycznych dostępnych w naszym sklepie  jest Haswing – marka stworzona z myślą o wymagającym rynku Japońskim.
Kilkunastoletnie doświadczenie w produkcji silników spowodowało, iż obecnie produkty spod marki Haswing dostępne są na wszystkich kontynentach. Głównymi odbiorcami są Japonia, USA, Australia, Wielka Brytania, Holandia, Niemcy, Austria, Polska, Włochy, Francja, Hiszpania, Rosja. Silniki elektryczne Haswing to nowoczesny i ekologiczny napęd do pontonów oraz łodzi. Te kompaktowe silniki to gwarancja wielu lat niezawodnej i bezawaryjnej pracy. Szeroki wybór modeli oraz duża gama akcesoriów pozwalają na dopasowanie odpowiedniego silnika do różnych modeli i wielkości łodzi od małych łódek wędkarskich poprzez pontony do dużych jachtów. Silniki Haswing wyróżniają się wysoką jakością i precyzją wykonania i świetnym stosunkiem jakości do ceny.

Wsparcie w doborze silnika elektrycznego

Chętnie podzielimy się z Tobą naszym wieloletnim doświadczeniem w eksploatacji zaburtowych silników elektrycznych na jednostkach pływających. Ten rodzaj napędu wybraliśmy do naszej autorskiej jednostki Kurs, która stała się swoistym poligonem doświadczalnym rozwiązań oferowanych w sklepie K2sea. Pomożemy Ci również w doborze akumulatorów i innych elementów układu elektryki na Twojej łodzi. Skontaktuj się z nami – szczegóły znajdziesz w zakładce Kontakt.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16