Oprogramowanie

Witamy na naszej stronie internetowej, na której oferujemy wysokiej jakości oprogramowanie przeznaczone do kontrolowania pracy pogłębiarek oraz realizacji sondażu batymetrycznego przy użyciu echosondy. Są to programy renomowanej na całym świecie firmy Eye4Software, która działa w opisywanej branży już od wielu lat, posiada olbrzymie doświadczenie i stale udoskonala swoje produkty. Programowanie charakteryzuje się prostotą użytkowania i intuicyjnością.

W naszej ofercie znajdziesz dwa programy software pochodzące od wspomnianego wyżej producenta – Hydromagic Survey oraz Hydromagic Dredging.

Hydromagic Survey – profesjonalne oprogramowanie związane z określaniem głębokości wody

Hydromagic Survey to oprogramowanie, które służy do obsługi sondażu batymetrycznego. Dokonywany on jest za pomocą echosondy hydrograficznej jedno- lub dwuczęstotliwościowej. Software jest kompatybilny z urządzeniami wielu popularnych na rynku marek, w tym HydroSystems, STN Atlas czy SyQwest. Obsługuje wszystkie odbiorniki GPS/GNSS oraz RTK, korzystające ze standardowych formatów danych. Oprogramowanie współpracuje również z mareografem, magnetometrem, odbiornikiem AIS oraz kompasem.

Hydromagic Dredging – rozwiązanie programistyczne dla pogłębiarek i refulerów

Drugim z proponowanych przez nas rozwiązań jest oprogramowanie Hydromagic Dredging. Zadaniem owego software’u jest monitorowanie pracy pogłębiarki, czyli jednostki pływającej, wykorzystywanej do pogłębiania akwenów wodnych. Pozwala ono na ocenę stanu zaawansowania procesu. Program ten może działać oddzielnie lub jako rozszerzenie opisywanego wyżej Hydromagic Survey.

Oba pakiety oprogramowania zapewniają wszystkie niezbędne narzędzia GIS, w tym konwersję odwzorowań kartograficznych oraz wizualizację zebranych danych, zarówno 2D, jak i 3D. Oferowany przez nas software, przygotowany przez firmę Eye4 Software, to znakomite oprogramowanie, które z pewnością będzie ogromną pomocą dla osób pracujących w branży. Zapraszamy do zapoznania się z niezbędnymi informacjami na temat produktów po kliknięciu w ich nazwę. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny (dane znajdziesz na dole strony).

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2