USV mKurs

Bezzałogowa jednostka pływająca do realizacji pomiarów hydrograficznych.

Dowiedz się więcej

Oferta dla pogłębiarek, refulerów i koparek pływających

Kompleksowy system precyzyjnego pozycjonowania i monitorowania wydobycie urobku w oparciu o oprogramowanie Hydromagic Dredging.

Dowiedz się więcej

Rozwiązania automatyzacji jednostek pływających

Precyzyjne pozycjonowanie, sterowanie, układy zasilania, automatyzacja procesów bezzałogowych jednostek pływających.

Dowiedz się więcej

Oferta

K2sea jest polskim producentem bezzałogowych jednostek pływających do zastosowań profesjonalnych.

Ponadto w K2sea opracowujemy rozwiązania z zakresu automatyzacji sterowania jednostkami pływającymi oraz oferujemy specjalistyczne urządzenia, czujniki i podzespoły, dla bezzałogowych jednostek pływających i innych układów zautomatyzowanych. Świadczymy również usługi operatorskie i eksperckie w zakresie doboru wyposażenia, sterowania, obsługi i eksploatacji załogowych i bezzałogowych jednostek pływających oraz związane z tym szkolenia.

Bezzałogowe jednostki pływające

Bezzałogowe jednostki pływające

Bezzałogowe jednostki pływające (USV – Uncrewed Surface Vessel) do zastosowań profesjonalnych, drony wodne do hydrografii, dla geodetów i mierniczych górniczych.

Monitoring wydobycia urobku

Monitoring wydobycia urobku

Kompleksowa oferta dla pogłębiarek i refulerów, zapewniająca możliwość monitoringu pogłębiania w oparciu o dedykowane oprogramowanie i najwyższej jakości urządzenia pomiarowe.

Antyjamming – ochrona sygnału GPS

Antyjamming – ochrona sygnału GPS

Ochrona sygnału GPS przed celowymi zakłóceniami-jammingiem w oparciu o urządzenia OtoSphere zapewni bezpieczeństwo pozycjonowania pojazdu, drona lub jednostki pływającej.

Zasilanie awaryjne i alternatywne źródła energii

Zasilanie awaryjne i alternatywne źródła energii

Przetwornice napięcia, zarządzanie energią w układach zasilania awaryjnego, akumulatory, zestawy solarne i akcesoria, profesjonalnie dobrane do potrzeb klienta.

Sklep online

Sklep K2sea jest pierwszym w Polsce sklepem wyprofilowanym w kierunku budowy i automatyzacji niewielkich jednostek pływających różnych typów, a także projektów związanych z pozycjonowaniem oraz najwyższej jakości systemów zasilania.

Kontakt

Tel.: +48 664 027 337
Współpraca, usługi, szkolenia:
info@k2sea.pl.
Sklep, doradztwo, indywidualne zamówienia:
sklep@k2sea.pl.

Karol Zwolak K2sea
ul. Folwarczna 5
81-547 Gdynia, Pomorskie
NIP: 5862137478
REGON: 384058950

mBank PLN 76 1140 2004 0000 3002 7905 9362

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI PRZED WIZYTĄ!
Szanowni Państwo. W naszej siedzibie nie ma sklepu stacjonarnego o stałych godzinach otwarcia. Zapraszamy serdecznie do kontaktu bezpośredniego, jednak przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia naszej dostępności.

Map