Usługi

Wykorzystując własne wieloletnie doświadczenie i wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy usługi w następujących zakresach:

Kontrola i eksploatacja załogowych i bezzałogowych jednostek pływających

Świadczymy usługi operatorskie bezzałogowych jednostek pływających, a także usługi consultingowe w zakresie eksploatacji jednostek pływających różnych typów i ich wyposażenia.

Konfiguracja i obsługa oprogramowania Eye4Software Hydromagic Survey i Dredging

Jako dystrybutor oprogramowania Eye4Software pomagamy w konfiguracji i operujemy szkolenia dotyczące prowadzenia sondażu batymetrycznego w Hydromagic Survey oraz użycia Hydromagic Dredging w pracach pogłębiarskich.

Przeprowadzanie żaglowych i motorowych jednostek pływających – wszystkie typy i akweny, uprawnienia kapitana jachtowego i kapitana motorowodnego.

Pełnienie wachty nawigacyjnej na wszystkich typach statków i pilotaż na wybranych obszarach wybrzeża Norwegii – uprawnienia kapitana żeglugi wielkiej oraz uprawnienia pilotowe na wybranych akwenach wybrzeża Norwegii

Doradztwo w doborze sprzętu i eksploatacji off-gridowych instalacji solarnych, stacjonarnych (domy, domki letniskowe) i mobilnych (jachty, kampery, przyczepy kempingowe i inne miejsca, gdzie niezbędne jest zasilanie spoza stacjonarnej sieci elektrycznej).

info@k2sea.pl / +48 664 027 337

We wszystkich sprawach dotyczących usług zapraszamy do kontaktu na adres mailowy info@k2sea.pl lub telefonicznie +48 664 027 337. Pod telefonem jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku, od 0900 do 1700, a w sytuacjach awaryjnych, dotyczących przeprowadzenia jednostki pływającej lub pomocy w sytuacji awaryjnej – PRZEZ CAŁĄ DOBĘ.

Sytuacja awaryjna? Działamy całą dobę!